yes1111: (Default)
2017-08-17 05:11 am

Туннель Любви, Музей янтаря (Киев - Клевань - Ровно) 16.08.2017Целью поездки было посещение
Туннеля Любви - интересного, живописного и романтического памятника природы в п.г.т. Клевань Ровенского района Ровенской области.

Общая протяженность маршрута - около 790 км (почти 400 км в одну сторону), расчетная длительность - 1 день.

Примечания:
1. Если есть выбор, то ехать лучше не в выходной, а в будничный день, чтобы толпы туристов в Туннеле не помешали вам фотографировать.
2. Не забудьте средство от комаров, чтобы они не испортили вам впечатление от прогулки!


~100 фоток )

yes1111: (Default)
2017-08-17 02:07 am

Звіт фракції ВО «Батьківщина» за VI сесію Верховної Ради VIII скликанняМи звітуємо перед народом України про нашу діяльність у Верховній раді під час минулої сесії. Це був нелегкий час, нам довелося зіткнутися з шаленою протидією влади, але ми знаємо, за що ми боремося, – за майбутнє України. Це дає нам сили для подальшої роботи.

Ми послідовно відстоюємо інтереси простих людей у парламенті. Ми виступаємо за те, аби українці жили достойно та були соціально захищеними. Ми знаємо, що правда – за нами, тому нам не соромно дивитися людям в очі, нам не соромно показати результати нашої роботи.

Читайте та поширюйте звіт фракції ВО "Батьківщина" http://session6.ba.org.ua/


Джерело

yes1111: (порох не ошибись)
2017-08-17 01:44 am

"Батьківщина" повідомляє: Увага, провокація!


Секретаріат партії «ВО Батьківщина» повідомляє, що Facebook-сторінка нашої політичної сили була використана для провокації проти нашої команди. На офіційному сайті партії «ВО Батьківщина» не було оприлюднено жодної позиції нашої команди щодо публікації в газеті New York Times. Ця провокація в черговий раз доводить, що немає межі технологіям, які використовують проти «Батьківщини» наші опоненти!

Офіційна позиція партії «ВО Батьківщина» щодо намірів дискредитувати Україну в очах світової спільноти очевидна: наша держава та наші державні підприємства категорично не могли нічого постачати до КНДР всупереч міжнародним санкціям, особливо – товари військового призначення.

Просимо всіх наших друзів та прихильників посприяти поширенню цієї заяви.

Джерело

yes1111: (порох не ошибись)
2017-08-17 01:36 am

Киев: по состоянию на август 2017 года в Киеве незаконно возводят 62 жилых домаOriginally posted by
holydiver_777 Киев: по состоянию на август 2017 года в Киеве незаконно возводят 62 жилых дома.

Согласно данным Городской информационно-аналитической системы обеспечения градостроительной деятельности (МИАС ЗМД) "Градостроительный кадастр Киева", по состоянию на август 2017 года в Киеве незаконно возводят 62 жилых дома.

Read more... )
yes1111: (порох не ошибись)
2017-07-27 08:39 pm

Юлія Тимошенко звинувачує президента Петра Порошенка у розправі над опозицієюПозбавлення Міхеіла Саакашвілі українського громадянства – це брудна політика, яку нинішня влада на чолі з президентом Петром Порошенком вчиняє стосовно своїх опонентів.


Порошенко має лише одну мету – утриматися при владі за будь-яких обставин. Тому правда, яку вустами опозиційних політиків промовляє народ України, зовсім не потрібна чинному президенту та його строкатому оточенню.

Увесь світ каже українській владі: «Схаменіться, вашу країну знищує корупція». І замість того, щоб боротись з корупцією у власному оточенні та серед своїх союзників, Петро Порошенко за політичними мотивами, плямуючи репутацію Президента України та всієї держави, позбавляє українського громадянства Міхеіла Саакашвілі.

Коли справжні патріоти України гуртуються – голос народу стає настільки гучним, що влада вже не може від нього сховатись. І тоді влада починає боротьбу з інакомисленням. Що менше народ довіряє владі, то більше влада агонізує та використовує найбрудніші засоби проти опонентів.

Кого ще позбавить громадянства президент Петро Порошенко? Чи кого він вирішить кинути за ґрати або позбавити майна? І як довго він зможе на зустрічах із західними партнерами робити вигляд, що «все окей, в нас йдуть реформи»?

Така поведінка першої особи держави ганьбить Україну в очах усього світу й має отримати належну оцінку світової спільноти.

А ми, команда «Батьківщини», наші виборці та політичні союзники, витримаємо всі атаки з боку влади. Підтримка народу – це те, чого немає у Петра Порошенко та його поплічників. І саме тому він програє, незважаючи на всі маніпуляції та тиск.
Разом ми переможемо!

З повагою,
Лідер ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко


Джерело: Батьківщина

yes1111: (порох не ошибись)
2017-07-26 06:59 pm

Исполнительная служба разнесла и обокрала рынок «Лесной» с разрешения КГГА - эксперт(В продолжение предыдущего поста)

Исполнительная служба никогда не проявляет инициативу в решениях по  сносу рынков без согласования с местными властями.

Об этом в комментарии ГолосUA сообщил президент Украинской ассоциации профессионалов безопасности Сергей Шабовта.

«Ни в одной стране мира ночью тайно исполнительная служба не пойдет громить рынок. Я уверен, что в итоге исполнительная служба может предоставить абсолютно прямые указания и решения, которые исходят из КГГА. Но это не имеет никакого отношения к законности и государственности» - заверил С.Шабовта.

По его словам, исполнительная служба не имеет права в 3 часа ночи исполнять свои решения.

Read more... )


Адриана Бубновская
Источник: Голос.UA


yes1111: (порох не ошибись)
2017-07-25 11:43 pm

Бульдозеры Кличко разворотили рынок на Лесном массиве (фото)В Киеве, приблизительно в 2 часа ночи, 25 июля, неизвестные разгромили рынок возле станции метро “Лесная”. При демонтаже применили бульдозеры.

Об этом KV стало известно из сообщения издания “Вести”.

Как сказано в сообщении, бульдозеры разгромили МАФы возле Лесного массива, на улице Киото в ночь на 25 июля.

“Погромщики орудовали на бульдозерах, а товар, как рассказывает владелица одного из киосков, забирали с собой”, - пишет издание.

Read more... )

Фото: Вести

Источник: КиевVласть

Ирина Житняяyes1111: (Жалоба)
2017-07-25 04:18 pm

В июле 1980 года «Вечерняя Москва» и «Советская Культура» написали о Высоцком

Originally posted by holydiver_777 В июле 1980 года «Вечерняя Москва» и «Советская Культура» написали о Высоцком.Если я напишу: «для меня Владимир Высоцкий тогда был кумиром», то получается очень просто и сухо, не объемно… Он был всем, и даже чем-то больше. Я мечтал купить магнитофон, чтобы слушать его песни, печатную машинку, чтобы печатать тексты его песен, хотел думать и жить как он… За 35 лет, что прошли со дня его смерти, я ничего о нем не писал, и, наверное, не буду этого делать. Как писать о Высоцком не представляя, как бы он воспринял все события в нашей стране, на какой стороне он оказался бы? У меня нет ответов… Мое отношение к нему ‑ это я в 1970-80 годах, и оно там и останется. А напишу я о журналистах, и о «Вечерней Москве». Из-за слабого профессионализма или нежелания разобрать в проблеме, пишут сегодня очень много неправды, словно специально тиражируют слухи и фейки. Вот подходит очередная печальная дата, а потому и вспоминаем: «о том, что страна лишилась великого поэта, артиста, барда и актера, свидетельствовали лишь два небольших некролога в газетах "Вечерняя Москва" и "Советская культура". Через пару дней за публикацию заметки о смерти Высоцкого был снят с должности главный редактор "Вечерки" Семен Индурский».
Газета «Культура» сегодня оспаривает первенство с «ВМ», на мой взгляд, довольно смешно и нелепо, весь сюжет, высасывая из пальца к памятной дате. В «Культуре» приведены свидетельства людей, которые не знали технологию публикации в газете сообщений о смерти. Хотя эти неточности (фантазии) преследуют все публикации.
Read more... )yes1111: (порох не ошибись)
2017-07-06 02:26 pm

РНБО проти вірусу Petya: сферичний дракон у вакуумі
Про сумнозвісну атаку вірусу Petya останніми днями не писав, напевно, лише ледачий. І не тільки писали. Питання кіберзахисту та інформаційної безпеки піднімалося й на державному рівні. Апогеєм глибокої стурбованості державних мужів проблемами захисту державних установ від кіберлочинців стало засідання Національного координаційного центру кібербезпеки, яке відбулося кілька днів тому за участі голови РНБО Олександра Турчинова.

Питання на цьому високоповажному заході піднімалися, начебто, гострі й нагальні. Зокрема, пан Турчинов нарікав на те, що керівники державних установ проігнорували рішення РНБО та доручення Національного координаційного центру кібербезпеки.

"Хочу підкреслити, що це не просто відсутність дисципліни. Ця бездіяльність - злочин, за який посадовці, які не забезпечили інформаційну безпеку своїх установ, повинні нести, в тому числі, і кримінальну відповідальність", - вибухав правденим гнівом голова РНБО.

Read more... )
yes1111: (Default)
2017-07-04 08:26 pm

«Батьківщина» розробила крафт-проект «Чому не можна продавати українську землю?»
Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» запустило сайт, присвячений проблемі продажу української землі.


На сайті представлена історія про просту родину фермерів, що постраждала через рейдерське захоплення землі. Сюжет доповнений яскравими ілюстраціями, для створення яких було виготовлено понад 50 крафтових фігур із паперу.

Тема рейдерських захоплень наразі дуже актуальна для українського суспільства, а від земельного рейдерства, зокрема, потерпають тисячі фермерських господарств. За минулий рік понад 7 тисяч землевласників потерпіли від рейдерських утисків.
В Україні триває масштабна війна за землю.

За допомогою цього проекту «Батьківщина» хоче наголосити на неприпустимості зняття мораторію на продаж сільськогосподарської землі.

Сайт доступний за цим посиланням.

Нагадаємо, раніше «Батьківщина» створила інтернет-платформу для інформування українців про боротьбу «Батьківщини» та її соратників за продовження мораторію на продаж землі.

Джерело:
Батьківщина

yes1111: (порох не ошибись)
2017-07-04 08:19 pm

Избиение АТОшников в Киеве. Ночью полиция "прессовала" активистов и врачейРуслан Бабариков

В целях безопасности адвокаты приняли решение перевезти добровольцев в безопасное место.

Активист поделился новой информацией относительно жестоко избитых добровольцев АТО в киевском кафе. 

Как написал активист Илья Олейников в Facebook, "только что пришло сообщение о том, что ночью руководством полиции Киева было оказано давление и угрозы на врачей, а также на задержанного и жестоко избитого активиста "Дорожного Контроля" и бойца АТО Руслана Бабарикова. В целях безопасности адвокатами было принято решение перевезти Руслана в безопасное место". 

"Мы вынуждены были покинуть больницу, поскольку со стороны полиции начались угрозы, и мы опасались за их жизни и здоровье. Ночью все необходимые заявления были поданы, но для осмотра места преступления и сохранения следов крови сотрудниками полиции не было сделано ничего, более того на наших глазах до самого утра в этой же окровавленной комнате продолжался приём задержанных и потерпевших", — сообщил Дмитрий Коробко.

"Особая агрессия полиции связана с тем что сотрудники полиции нашли более 15 заявлений, которые подавал Руслан на их коллег, когда занимался общественной деятельностью в Донецке. А также из-за того, что Руслан был одним из первых кто боролся против оккупантов, а после пошел в АТО...", — написал Олейник.

Источник: Главредyes1111: (порох не ошибись)
2017-07-04 07:59 pm

Луганський КОРД викрав бійця АТО у РівномуУ Рівному співробітники луганського КОРДу затримали учасника війни на Донбасі Сергія Стрільця.

Про це повідомляє народний депутат від фракції Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Мосійчук на своїй сторінці у Facebook.

В червні 2014 року підполковник ЗСУ Сергій Стрілець, виконуючи свої обов’язки, затримав на блок-пості 51 ОМБР громадянина Куницького, у якого в машині були виявлені зброя, набої та мапа місцевості із відмітками локацій українських військових. Затриманий виявився сином луганського фермера Володимира Куницького – заможного підприємця, та колишнього депутата Луганської обласної ради від Комуністичної партії. Діючи згідно встановленої для таких випадків інструкції Сергій Стрілець передав Куницького співробітникам контррозвідки, на цьому його участь була вичерпана. Після цього він надалі ніс службу, сумлінно виконуючи бойові завдання, в серпні разом із побратимами пройшов пекло Іловайського котла.

Read more... )


Джерело:
Інформатор
yes1111: (порох не ошибись)
2017-07-04 07:54 pm

Від героя до дезертира: атовцю дали 4,5 роки тюрми за невчасну явку в частинуПечерський суд м. Києва засудив трускавецького атовця Ігоря Яворського до чотирьох з половиною років позбавлення волі за дводенне спізнення до військової частини.

Трускавчанин Ігор Яворський пішов на війну добровільно та провів у зоні АТО більше року, в лавах добровольчого батальйону ім. генерала Кульчицького. Згодом став стрілком-гранатометником у військовій частині м. Києва.

“Син час від часу виривався додому, повертався в частину одразу по дзвінку. Але останнього разу він чекав дзвінка, чекав, дивувався, чому йому не дзвонять. Через два дні сам подзвонив до свого командира, питає, чому мене не викликають. А його вже в розшук тоді подали. Але він поїхав сам в частину, наче все було нормально, його ще відправили на схід, в Авдіївку. Ми навіть подумати не могли, що ту справу не закрили і що все може обернутись так серйозно. Лише коли Ігор вернувся з Авдіївки, виявилось, що справа про його невчасну явку в частину передається до суду” – пригадує мама атовця, Леся Яворська.

 

Read more... )

 

Ніна ФЕДЬКО
Джерело:
Трускавець Onlineyes1111: (порох не ошибись)
2017-07-03 09:32 pm

Желая освоить 2 миллиарда гривен на покупке трамваев, Кличко пренебрегает безопасностью киевлянВиталий Кличко рискует войти в современную историю Киева как градоначальник, проведший самый крупный договорной тендер. Через полтора месяца КП “Киевпастранс” проведет тендер на закупку 40 трамваев за 2 млрд гривен, на котором, вероятнее всего, выиграет польская Pesa. Руководство города не смущает, что заполненные пассажирами трамваи Pesa могут в любой момент сойти с рельсов и перевернуться. Не смущает его и тот факт, что от этих трамваев отказалась Москва.

27 июня заканчивается срок обжалования условий тендера КП “Киевпастранс” на закупку 40 трамвайных вагонов. Этот тендер был объявлен 31 мая. Согласно техническому заданию, КП “Киевпастранс” планирует закупить 40 низкопольных трехсекционных трамваев (доля низкого уровня пола 100%). Ожидаемая стоимость закупки 1,946 млрд гривен, т.е. 48,65 млн гривен (1,87 млн долларов) за трамвай. Раскрытие предложений запланировано на 7 августа.

Все трамваи должны быть 2017 года выпуска, а поставить их “Киевпастрансу” подрядчик должен до 29 декабря 2017 года. 

Read more... )

Источник:
ОРД

yes1111: (порох не ошибись)
2017-07-03 08:43 pm

«Орлы» Кононенко продвинулись на ярд«Центрэнерго» аннулирует налоговые обязательства почти на 1 млрд гривен по операциям со скандальными поставщиками угля из зоны АТО

Последняя государственная энергогенерирующая компания в стране – «Центрэнерго» — снова в центре скандала. Внимание к себе предприятие обеспечило взятым курсом на списание обязательств перед Госбюджетом на сумму почти 1 млрд гривен. Первый положительный результат уже есть, но авторов цели вряд ли вдохновит ее достижение: в пылу борьбы за экономию на налогах «Центрэнерго» вскрыло свои отношения с компаниями, которые были замечены в связях с оккупантами части территории Донбасса.

Как выяснил «ОЛИГАРХ», 21 июня Окружной административный суд Киева принял решение удовлетворить иск «Центрэнерго» и отменить два налоговых уведомления-решения Офиса крупных налогоплательщиков ГФС Украины от 16 января 2017 г. Ими «Центрэнерго» было начислено дополнительно почти 980 млн гривен налоговых обязательств по налогу на прибыль, включая штрафные санкции на сумму свыше 215 млн гривен.

Read more... )


Олег КУЛЬБИДА
Источник:
Олигарх


yes1111: (порох не ошибись)
2017-07-03 08:27 pm

Petya or not PetyaOriginally posted by
holydiver_777 Petya or not Petya

“Беспечность есть причина всяких бедствий.”
/А. Джами/

Что-то за эту неделю устал слушать и отвечать на глупый вопрос: "У тебя как?" У меня все ОК. Видел этот вирус на одном из своих серверов.

Read more... )

yes1111: (порох не ошибись)
2017-06-29 08:09 pm

Очередной фейковброс: "Обозреватель" узнал, к какому "Фирташу" летала Тимошенко (документ)Лидер партии "Батьківщина" Юлия Тимошенко 28 июня летала в Милан на научную конференцию по восстановлению источников электроэнергии, в которой принимали участие представители многих стран.

Об этом "Обозреватель" узнал из собственных источников.

Как следует из полученных редакцией проездных документов Тимошенко, путешествие было с пересадкой в Вене.

Источник: Обозреватель

yes1111: (порох не ошибись)
2017-06-27 09:40 pm

Юлія Тимошенко: «Батьківщина» підніматиме людей, якщо влада почне розпродаж землі


«Батьківщина» не дасть владі забрати в народу сільськогосподарську землю і в разі необхідності підніматиме українську націю на її захист.

Про це лідер партії Юлія Тимошенко  заявила сьогодні  на прес-конференції у Львові.

«Якщо тільки Петро Порошенко, Володимир Гройсман, Арсеній Яценюк і ті, що з ними, спробують протягнути  через Конституційний Суд або через Верховну Раду закон або рішення КСУ про розпродаж  сільськогосподарської землі, ми підніматимемо українську націю. Ми не дамо їм переступити цю червону  риску. Ми не дамо їм забрати те, що  буде основою нашого відродження і нашої економічної міцності», – наголосила вона.

Read more... )

Джерело:
Батьківщина