yes1111: (порох не ошибись)
[personal profile] yes1111


Фракція «Батьківщина» вимагає від Президента та його фракції в парламенті негайно відкликати законопроект № 5535, яким попри  мораторій на продаж сільськогосподарської землі передбачається її продаж вже в 2017 році.


Про це заявила лідер фракції Юлія Тимошенко сьогодні на прес-конференції.

Політик також наголосила, що «Батьківщина» наполягає на продовженні мораторію на продаж землі на п’ять років та ініціює проведення Всеукраїнського референдуму з цього питання.

Тимошенко нагадала, що нещодавно на десятитисячному аграрному форумі, проведеному за ініціативою «Батьківщини», було ухвалено  рішення про недопустимість розпродажу землі сільськогосподарського призначення, після чого спільно з аграріями та фермерами фракція добилася ухвалення Закону про продовження мораторію до 1 січня 2018 року.

За словами Тимошенко, попри це, минулого тижня депутати від фракції БПП внесли до парламенту законопроект № 5535, згідно з яким землю сільгосппризначення хочуть зробити товаром вже в 2017 році.

Ці депутати представляють не тільки Президента, а й великі аграрні мафіозні утворення, які мають сьогодні у своєму розпорядження сотні тисяч сільськогосподарської землі, заявила Голова партії.

«Не зважаючи на прийняття закону про продовження  мораторію на продаж сільськогосподарської землі, Президент хоче вже в 2017 році започаткувати її розпродаж. Це не просто подвійні стандарти, це реальне розграбування України, залишків того, що у нас залишилось», – пояснила вона.

«Президент, прем’єр-міністр і Верховна Рада розуміють, що вони доживають свій час при владі. Тому вони поспішають зробити те, що не змогли зробити їхні корумповані попередники, – розграбувати українську сільськогосподарську землю», – вважає Тимошенко.

При цьому лідер «Батьківщини» нагадала, що Україна має 42 мільйони гектарів родючих чорноземів, які складають 72% всієї землі України: «це майже вся наша земля. Кому прийшло в голову під час окупації частини України розпродавати її, фактично позбавляючи народ України своєї території?».

За словами Тимошенко, українська земля є унікальним ресурсом економічного підйому і становлення країни: за розрахунками науковців, Україна, маючи таку землю, може прогодувати 320 мільйонів людей.

«Україна може стати найзаможнішою країною Європи, якщо ефективно і раціонально спрямує свою землю на відновлення та розквіт», – додала політик.

Також, за словами лідера партії, «при правильному  господарюванні на своїй землі Україна може мінімум в 10 разів збільшити експорт сільгосппродукції – а це вже майже 180 млрд доларів. І тоді нам не потрібні будуть кредити МВФ та інші запозичення – ми самі зможемо стати на ноги».

Юлія Тимошенко зауважила, що мета подібних законопроектів полягає в тому, щоб скупити українську землю 500-700 доларів за один гектар. Для порівняння в Австрії один га землі коштує 42 тис. доларів.Щоб переконати народ у потрібності такого рішення, за її словами, Президент планує залучити всю свою інформаційну потужність та безліч грантових організацій.

При цьому Тимошенко зауважила, що в Україні у державній власності залишилось 35% сільськогосподарської землі, яку влада хоче тишком-нишком розпродати серед своїх.

За словами лідера «Батьківщини», питання землі неприпустимо вирішувати без згоди на це громадян України,  а як відомо, 91% українців виступає проти розпродажу землі.

Адже Україна як аграрна країна має єдиний шлях – їй потрібно розвивати широку фермерську мережу, та попри це, «у нас навмисно не розвивають фермерські господарства – для того, щоб забрати сільськогосподарську землі на користь аграрної мафії».

«Земля – це ресурс для відродження України, заможності її людей, набуття у світі сильної економічної і конкурентної позиції», –  пояснила лідер партії, закликавши всіх громадян України долучитися до боротьби за свою землю, яка за Конституцією належить народу.

Юлія Тимошенко також звернулась до Президента та депутатів із фракції БПП з вимогою відкликати законопроект №5535, а натомість ухвалити законопроект «Батьківщини» про мораторій на продаж сільськогосподарської землі на п’ять років.

Також, за її словами, «Батьківщина» відновить консультації з представниками аграрних і фермерських асоціацій, профспілок та громадських організацій для недопущення злочину за спиною українців.

«Єдиний шлях для вирішення питання, що нам робити із сільськогосподарською землею, – це Всеукраїнський референдум!» – заявила лідер «Батьківщини».

Джерело: Батьківщина


From:
Anonymous( )Anonymous This account has disabled anonymous posting.
OpenID( )OpenID You can comment on this post while signed in with an account from many other sites, once you have confirmed your email address. Sign in using OpenID.
User
Account name:
Password:
If you don't have an account you can create one now.
Subject:
HTML doesn't work in the subject.

Message:

 
Notice: This account is set to log the IP addresses of everyone who comments.
Links will be displayed as unclickable URLs to help prevent spam.

Profile

yes1111: (Default)
yes1111

October 2017

M T W T F S S
      1
2 3 4 5678
9 10 1112131415
16 171819 202122
23242526272829
3031     

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags