yes1111: (Default)
[personal profile] yes1111

«Батьківщина» розпочинає масштабний збір підписів проти продажу сільськогосподарської землі в Україні.


Про це заявила лідер партії Юлія Тимошенко сьогодні на прес-конференції у Києві.

«Такий збір підписів стане справжнім всенародним референдумом, оскільки заплановано зібрати не 3 млн підписів, а 10-15 млн особистих підписів громадян з усіма даними, щоб показати президенту, уряду, їхній продажній більшості в парламенті, що люди не хочуть продажу землі», – зазначила вона.


Голова партії нагадала, що партія «Батьківщина» разом з Всеукраїнською асоціацією фермерів вже розпочала процедуру підготовки до Всеукраїнського референдуму щодо заборони продажу сільськогосподарської землі.

«Ми передали всі документи до Центральної виборчої комісії. Все оформлено правильно і бездоганно, і ЦВК мала би оголосити рішення про початок референдуму. Але, на жаль, 26 квітня Окружний адміністративний суд Києва, а саме – один продажний суддя Арсірій, який повністю виконує вказівки президента, – ухвалив рішення, яке забороняє українцям висловитися на референдумі щодо продажу землі», – розповіла лідер «Батьківщини».

За словами Тимошенко, подання до суду щодо заборони референдуму було зроблено від громадської організації, за якою стоять депутати від Блоку Петра Порошенка.

«Це означає, що Президент України Порошенко не дає права голосу українському народу! Гарант Конституції хоче розпродати українську сільськогосподарську землю, не порадившись з українською нацією», – обурилася Голова партії.

Юлія Тимошенко звернула увагу, що влада намагається узаконити продаж сільськогосподарської землі, «протягнувши» у парламенті відповідний законопроект.

«Якщо ми допустимо ухвалення закону про продаж сільськогосподарської землі, вважайте – ми забрали в України найбільший, найвагоміший ресурс нашого відродження та становлення», – зазначила вона.

Лідер фракції запевнила, що «Батьківщина» у Верховній Раді не допустить ухвалення такого закону: «Ми будемо піднімати народ, ми з усіх регіонів України покличемо людей в Київ, щоб зупинити мафію, яку очолює Порошенко».

Юлія Тимошенко також звернулась до громадян України із закликом не вірити «промиванню мізків» – інформаційній компанії, яку зараз розпочала влада за продаж сільськогосподарської землі.

«Так само, як наші патріоти захищають українську землю на фронті, так само нам потрібно захистити нашу землю своїми підписами проти продажу сільськогосподарської землі, яка займає 72% території України», – закликала вона.

Лідер «Батьківщини» звернулась до всіх обласних, районних, міських рад з проханням провести позачергові сесії та ухвалити звернення до президента та уряду, до Верховної Ради з вимогою не розпродавати сільськогосподарську землю, доки в Україні не буде створено 2,5 млн фермерських господарств і поки країна не почне правильно обробляти свою землю, переробляти сільгосппродукцію, продавати готову продукцію, а не сировину.


Джерело:
Батьківщина

From:
Anonymous( )Anonymous This account has disabled anonymous posting.
OpenID( )OpenID You can comment on this post while signed in with an account from many other sites, once you have confirmed your email address. Sign in using OpenID.
User
Account name:
Password:
If you don't have an account you can create one now.
Subject:
HTML doesn't work in the subject.

Message:

 
Notice: This account is set to log the IP addresses of everyone who comments.
Links will be displayed as unclickable URLs to help prevent spam.

Profile

yes1111: (Default)
yes1111

October 2017

M T W T F S S
      1
2 3 4 5678
9 10 1112131415
16 171819 202122
23242526272829
3031     

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags