yes1111: (порох не ошибись)


Про основні показники бюджету на 2018 рік народні депутати можуть дізнатися лише з інтерв’ю урядовців, адже на сайті Верховної Ради на даний момент текст законопроекту за №7000 «Проект Закону про Державний бюджет України на 2018 рік» відсутній.

Про це повідомила в ефірі каналу NewsOne член фракції «Батьківщина» Олександра Кужель.

«З того, що проголосили урядовці, важко скласти цілісну картину. Але вже зараз є підстави вважати, що цифри, закладені в кошторисі на наступний рік, свідчать не про зростання доходів значної частини українців, а про консервацію бідності», – сказала вона.

Народний депутат зазначила, що за словами міністра фінансів Олександра Данилюка, прожитковий мінімум з січня 2018 року планують встановити в розмірі 1 700 грн. А саме: прожитковий мінімум, який згідно з бюджетом 2017 на кінець року складає 1700 грн., буде основою для виплати пенсій всім, хто не має необхідного страхового стажу.

Read more... )

Джерело:
Батьківщина

yes1111: (порох не ошибись)


«Батьківщина» не голосуватиме за медичну та пенсійну реформи, які влада найближчим часом збирається «проштовхнути», бо справжня їхня мета – зменшення кількості українців.

Про це лідер партії Юлія Тимошенко заявила в інтерв’ю телеканалу «Інтер».

«У кулуарах, застосовуючи всі сили тиску, репресії, а іноді і «пряники», почали проштовхувати так звані реформи. Ми будемо дуже радикально проти цього виступати», – наголосила вона.

Read more... )

Джерело: "Батьківщина"

yes1111: (Default)


Гість програми "Велике інтерв'ю" з Юлією Литвиненко - голова фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко.

Теми обговорення:
- можливий політичний союз Тимошенко і Саакашвілі;
- дії влади і силовиків по недопущенню Саакашвілі на територію України.
yes1111: (порох не ошибись)

Демократичні проєвропейські опозиційні сили розпочали консультації щодо плану спільних дій.

Про це лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко наголосила сьогодні на брифінгу у Львові.

«Після учорашніх подій усі демократичні проєвропейські сили розпочали консультації для спільної координації дій і об’єднання зусиль з силами суспільства, які готові спільно і до перемоги проходити шлях становлення України», – заявила Юлія Тимошенко.

Лідер «Батьківщини» вважає, що це єдиний правильний шлях, адже нинішня влада в Україні – тоталітарна, тому «суспільство разом з політичними силами, громадськими діячами зобов’язано цьому протистояти».

Read more... )

Джерело:
Батьківщина


yes1111: (порох не ошибись)


У польський МЗС був викликаний посол України в Польщі для дачі пояснень у "справі Саакашвілі".

Про це заявив євродепутат Яцек Саріуш-Вольський в коментарі польським ЗМІ, передає "Радіо Свобода".

Він сказав, що, на його думку, українська влада не мала законних підстав для заборони в'їзду в Україну Саакашвілі.

"Ми вважаємо, що це суперечило б всім європейським стандартам, які зобов’язалася дотримувати Українавідповідно до договору про Асоціацію з ЄС", - зазначив Саріуш-Вольський.

Євродепутат назвав дії української влади нецивілізованими і обіцяв підняти це питання на найближчому засіданні Європейського парламенту.

Детальніше про це читайте в хроніці "Української правди" про повернення Саакашвілі в Україну.


Джерело:
Українська правда

yes1111: (порох не ошибись)

Протизаконні дії, які чинить президент Петро Порошенко, не допускаючи в Україну делегацію українських парламентарів та Міхеїла Саакашвілі, є вироком чинній владі. Тому наразі стоїть завдання усіма законними засобами перезавантажити владу.


Про це заявила лідер політичної партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко в прямому ефірі телеканалу «NewsOne».

Розповідаючи про останні події на КПП «Шегині», де стоїть автобус з народними депутатами, журналістами та екс-президентом Грузії, Юлія Тимошенко розповіла, що польські прикордонники пропустили автобус з усіма пасажирами.

Але, коли автобус мав проходити український пост, вийшло багато озброєних людей, трасу було перегороджено машинами.

Read more... )

Джерело: Батьківщина


yes1111: (Default)


Прогулялися в суботу з дружиною. Бо погода просто шепотіла ))


Ще 22 фотки )
yes1111: (порох не ошибись)


Под видом реконструкции в зоне Киевского зоопарка построят ряд коммерческих зданий.

Об этом в комментарии корреспонденту ГолосUA сообщил активист Виталий Черняховский.

«В зоопарке собираются строить ресторан, гостиницу и многоуровневый паркинг. То, что это незаконно – это их не касается.  Это объект природного заповедного фонда, там строить нельзя. Должно быть решение Киевсовета, должно быть разрешение Министерства природных ресурсов и экологии – его и близко нет. Это самовольные строительные работы, по которым уже открыто уголовное делопроизводство против генерального директора зоопарка Кирилла Трантина и директора коммунального предприятия «Житлинвестбуд ОКБ» Вячеслава Непопа. Хотели написать против Кличко, но видимо прокуратура не захотела заниматься этим делом.

Read more... )

Валерия Шипуля
Источник: Голос.UA
 
yes1111: (порох не ошибись)


Прийти на допомогу, простягнути руку навіть політичному опоненту, коли проти нього чиниться рознуздане й нічим не виправдане беззаконня - саме ця здібність і відрізняє справжнього державного діяча від пересічного політика. Саака, звісно ж, її кине - така в нього натура, це не лікується. Але Бог йому суддя. Стратегічно, в довгостроковій перспективі, Юля сьогодні всуху переграла всіх цих недоумків і політпігмеїв. І вчинила абсолютно правильно - і те, що приїхала підтримати заради верховенства права, і те, що не брала участі у "прориві".


yes1111: (порох не ошибись)

«Батьківщина» підтримує Міхеїла Саакашвілі, адже бореться за справедливість.


Про це лідер партії Юлія Тимошенко наголосила на брифінгу в Перемишлі (Республіка Польща).

«26 років український народ бореться за право бути європейською, демократичною, вільною нацією. І після двох революцій я вимушена констатувати: в Україні продовжує існувати корумпована диктатура», – наголосила парламентар.

Юлія Тимошенко вважає: «Прізвище президента в Україні змінилося, але не змінилася сутність того, що він робить!»

Read more... )

Джерело: Батьківщина


yes1111: (Default)


Целью поездки было посещение
Туннеля Любви - интересного, живописного и романтического памятника природы в п.г.т. Клевань Ровенского района Ровенской области.

Общая протяженность маршрута - около 790 км (почти 400 км в одну сторону), расчетная длительность - 1 день.

Примечания:
1. Если есть выбор, то ехать лучше не в выходной, а в будничный день, чтобы толпы туристов в Туннеле не помешали вам фотографировать.
2. Не забудьте средство от комаров, чтобы они не испортили вам впечатление от прогулки!


~100 фоток )

yes1111: (Default)


Ми звітуємо перед народом України про нашу діяльність у Верховній раді під час минулої сесії. Це був нелегкий час, нам довелося зіткнутися з шаленою протидією влади, але ми знаємо, за що ми боремося, – за майбутнє України. Це дає нам сили для подальшої роботи.

Ми послідовно відстоюємо інтереси простих людей у парламенті. Ми виступаємо за те, аби українці жили достойно та були соціально захищеними. Ми знаємо, що правда – за нами, тому нам не соромно дивитися людям в очі, нам не соромно показати результати нашої роботи.

Читайте та поширюйте звіт фракції ВО "Батьківщина" http://session6.ba.org.ua/


Джерело

yes1111: (порох не ошибись)

Секретаріат партії «ВО Батьківщина» повідомляє, що Facebook-сторінка нашої політичної сили була використана для провокації проти нашої команди. На офіційному сайті партії «ВО Батьківщина» не було оприлюднено жодної позиції нашої команди щодо публікації в газеті New York Times. Ця провокація в черговий раз доводить, що немає межі технологіям, які використовують проти «Батьківщини» наші опоненти!

Офіційна позиція партії «ВО Батьківщина» щодо намірів дискредитувати Україну в очах світової спільноти очевидна: наша держава та наші державні підприємства категорично не могли нічого постачати до КНДР всупереч міжнародним санкціям, особливо – товари військового призначення.

Просимо всіх наших друзів та прихильників посприяти поширенню цієї заяви.

Джерело

yes1111: (порох не ошибись)


Originally posted by
holydiver_777 Киев: по состоянию на август 2017 года в Киеве незаконно возводят 62 жилых дома.

Согласно данным Городской информационно-аналитической системы обеспечения градостроительной деятельности (МИАС ЗМД) "Градостроительный кадастр Киева", по состоянию на август 2017 года в Киеве незаконно возводят 62 жилых дома.

Read more... )
yes1111: (порох не ошибись)


Позбавлення Міхеіла Саакашвілі українського громадянства – це брудна політика, яку нинішня влада на чолі з президентом Петром Порошенком вчиняє стосовно своїх опонентів.


Порошенко має лише одну мету – утриматися при владі за будь-яких обставин. Тому правда, яку вустами опозиційних політиків промовляє народ України, зовсім не потрібна чинному президенту та його строкатому оточенню.

Увесь світ каже українській владі: «Схаменіться, вашу країну знищує корупція». І замість того, щоб боротись з корупцією у власному оточенні та серед своїх союзників, Петро Порошенко за політичними мотивами, плямуючи репутацію Президента України та всієї держави, позбавляє українського громадянства Міхеіла Саакашвілі.

Коли справжні патріоти України гуртуються – голос народу стає настільки гучним, що влада вже не може від нього сховатись. І тоді влада починає боротьбу з інакомисленням. Що менше народ довіряє владі, то більше влада агонізує та використовує найбрудніші засоби проти опонентів.

Кого ще позбавить громадянства президент Петро Порошенко? Чи кого він вирішить кинути за ґрати або позбавити майна? І як довго він зможе на зустрічах із західними партнерами робити вигляд, що «все окей, в нас йдуть реформи»?

Така поведінка першої особи держави ганьбить Україну в очах усього світу й має отримати належну оцінку світової спільноти.

А ми, команда «Батьківщини», наші виборці та політичні союзники, витримаємо всі атаки з боку влади. Підтримка народу – це те, чого немає у Петра Порошенко та його поплічників. І саме тому він програє, незважаючи на всі маніпуляції та тиск.
Разом ми переможемо!

З повагою,
Лідер ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко


Джерело: Батьківщина

yes1111: (порох не ошибись)


(В продолжение предыдущего поста)

Исполнительная служба никогда не проявляет инициативу в решениях по  сносу рынков без согласования с местными властями.

Об этом в комментарии ГолосUA сообщил президент Украинской ассоциации профессионалов безопасности Сергей Шабовта.

«Ни в одной стране мира ночью тайно исполнительная служба не пойдет громить рынок. Я уверен, что в итоге исполнительная служба может предоставить абсолютно прямые указания и решения, которые исходят из КГГА. Но это не имеет никакого отношения к законности и государственности» - заверил С.Шабовта.

По его словам, исполнительная служба не имеет права в 3 часа ночи исполнять свои решения.

Read more... )


Адриана Бубновская
Источник: Голос.UA


yes1111: (порох не ошибись)


В Киеве, приблизительно в 2 часа ночи, 25 июля, неизвестные разгромили рынок возле станции метро “Лесная”. При демонтаже применили бульдозеры.

Об этом KV стало известно из сообщения издания “Вести”.

Как сказано в сообщении, бульдозеры разгромили МАФы возле Лесного массива, на улице Киото в ночь на 25 июля.

“Погромщики орудовали на бульдозерах, а товар, как рассказывает владелица одного из киосков, забирали с собой”, - пишет издание.

Read more... )

Фото: Вести

Источник: КиевVласть

Ирина Житняяyes1111: (Жалоба)
Originally posted by holydiver_777 В июле 1980 года «Вечерняя Москва» и «Советская Культура» написали о Высоцком.Если я напишу: «для меня Владимир Высоцкий тогда был кумиром», то получается очень просто и сухо, не объемно… Он был всем, и даже чем-то больше. Я мечтал купить магнитофон, чтобы слушать его песни, печатную машинку, чтобы печатать тексты его песен, хотел думать и жить как он… За 35 лет, что прошли со дня его смерти, я ничего о нем не писал, и, наверное, не буду этого делать. Как писать о Высоцком не представляя, как бы он воспринял все события в нашей стране, на какой стороне он оказался бы? У меня нет ответов… Мое отношение к нему ‑ это я в 1970-80 годах, и оно там и останется. А напишу я о журналистах, и о «Вечерней Москве». Из-за слабого профессионализма или нежелания разобрать в проблеме, пишут сегодня очень много неправды, словно специально тиражируют слухи и фейки. Вот подходит очередная печальная дата, а потому и вспоминаем: «о том, что страна лишилась великого поэта, артиста, барда и актера, свидетельствовали лишь два небольших некролога в газетах "Вечерняя Москва" и "Советская культура". Через пару дней за публикацию заметки о смерти Высоцкого был снят с должности главный редактор "Вечерки" Семен Индурский».
Газета «Культура» сегодня оспаривает первенство с «ВМ», на мой взгляд, довольно смешно и нелепо, весь сюжет, высасывая из пальца к памятной дате. В «Культуре» приведены свидетельства людей, которые не знали технологию публикации в газете сообщений о смерти. Хотя эти неточности (фантазии) преследуют все публикации.
Read more... )Profile

yes1111: (Default)
yes1111

October 2017

M T W T F S S
      1
2 3 4 5678
9 10 1112131415
16 171819 202122
23242526272829
3031     

Syndicate

RSS Atom

Most Popular Tags

Page Summary

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags