yes1111: (порох не ошибись)

Події на Азові не просто черговий акт агресії Російської Федерації проти України. Це демонстрація повного банкрутства зовнішньої і оборонної політики, а, по суті, всього правління Президента України – Верховного Головнокомандувача Збройними Силами Петра Порошенка.

Роки брехливої АТО, чотирирічна безальтернативність «мінських домовленостей» і порожні розповіді про миротворців ООН на Донбасі дозволили Путіну практично безкарно вбивати наших громадян і руйнувати нашу країну.

Не хто інший, як Президент України Петро Порошенко, особисто відповідальний за системні порушення Конституції України і Закону «Про оборону України», що призвели до повної дезорганізації оборони країни.

Відповіддю Президента Порошенка на збройну окупацію Криму, захоплення російським спецназом українських морських бурових платформ поблизу Одеси стало не оголошення воєнного стану, а підписання злочинного контракту на поставку електроенергії до «Кримського федерального округу».

Замість прискорення передачі ВМС України американських катерів берегової охорони і фрегатів, активно нав'язувалася концепція «москітного флоту» на додачу з річковими бронекатерами, побудованими на особистому підприємстві Президента України.

Сьогодні в Керченській протоці за ці злочинні дії влади довелося розплачуватися українським військовим морякам.

Обстріли влітку 2014 року українських військ з території Ростовської області Росії, масове вторгнення регулярних військ Російської Федерації на територію Донецької та Луганської областей, Іловайська, Дебальцевська і багато інших трагедій, що призвели до великих людських жертв і руйнування, також не стали приводом для оголошення воєнного стану. Більш того, політичне керівництво країни продовжувало відстоювати необхідність торгівлі з окупованими територіями Донбасу.

Питання введення воєнного стану постало лише тоді, коли українське суспільство підготувало Президентові України Петру Порошенку рахунок за розкуту корупцію, колабораціонізм і руйнування системи управління країною і армією.

Сьогодні наша країна обличчям до обличчя зіткнулася не лише з зовнішньою агресією Російської Федерації, а й з внутрішньою агресією корумпованої української влади проти нашої країни та її громадян.

Андрій Сенченко
Джерело

yes1111: (Путлер капут!)

Уперше, не ховаючись за «зеленими чоловічками», «добровольцями» і «сепаратистами» Росія відкрито розв’язала бойові дії – стріляє по українцях.

Про це з обуренням заявила Юлія Тимошенко на своїй сторінці у Facebook щодо захоплення Росією українських суден з нашими моряками у Азовському морі.

«Є інформація про поранених українців. Командування військово-морських сил констатує, що Росія веде прицільний вогонь на ураження», – стурбована лідер «Батьківщини».

Вона переконана, у цій ситуації керівництву країни треба негайно скликати РНБО,  негайно офіційно інформувати країни світу і колективні органи про факти збройної агресії.

«Негайно надсилати офіційні повідомлення країнам-гарантам за Будапештським меморандумом і скликати консультації на рівні голів держав. Це той випадок, коли положення меморандуму кричуще і очевидно порушені і має бути застосований механізм переговорів, закладений в угоді», – наголосила політик.

Лідер «Батьківщини» також закликає провести позачергове засідання Верховної Ради, на якому в закритому режимі обговорити стратегію і тактику протидії агресору та невідкладно інформувати громадян про те, що відбувається.

«Відсутність інформації від вищого керівництва держави сигналізує людям про розгубленість. Це деморалізує країну. Нація має бути згуртована по відношенню до ворога. Сподіваюся, всі наші моряки, захоплені росіянами, повернуться живими і здоровими. Тримаємо кулаки», – написала Юлія Тимошенко.

Джерело: Батьківщина

P.S. - yes1111: Як варіант - може бути такий собі договорнячок з бізнес-партнером. Ескалація воєнних дій - запровадження воєнного стану - і вуаля: ніяких виборів!


yes1111: (порох не ошибись)


Руководству Киевской горгосадминистрации (КГГА) с помощью фракций “Солидарность” и “Единство” удалось с наскока внести последние изменения в бюджет Киева на 2018 год. На кону - судьба дополнительных 3,8 млрд гривен, за распределение и перераспределение которых депутатов вынуждали голосовать “вслепую”. В администрации Виталия Кличко (на фото) уверяют - все делается на благо киевлян. Противоположного мнения придерживаются представители фракций “ВО “Свобода”, “ВО “Батькивщина” и депутатской группы “Киевская команда”, которые не дали за изменения в бюджет ни одного голоса. Они считают, что имела место спланированная акция - сотни миллионов налогоплательщиков решили очень оперативно направить под благовидными предлогами на освоение “своим людям”, чтобы потом никто не разобрался, финансирование каких важных направлений “завалили” в КГГА.

Об этом KV стало известно в ходе вчерашнего заседания Киевсовета.

Read more... )

Фото: KV

Источник: KиевVласть


yes1111: (Жалоба)


Люди за кордоном, особливо ті, що не посвячені в історію нашого краю, іноді плутають Голодомор з “неврожаєм” чи якимись негараздами в аграрному секторі…

Наївно запитують: А як же це ви допустили? А хіба зовсім не було ніяких запасів, резервів? А як же взаємовиручка, взаємодопомога людей?

Вони досі не усвідомлюють, що це був відвертий, не бачений досі геноцид, свідоме і цілеспрямоване винищення цілої нації. Це був смертний вирок, проголошений цілому народу – народу України.

Мені боляче. Боляче, як і всім вам… Але разом з тим, я сьогодні пишаюся, що належу до цього народу, який стерпів скільки болю, відчаю та страждань, що вистачило б на кілька віків, на кілька націй, на кілька континентів… Але не просто стерпів, а - вистояв, не впав, не зігнувся, не зник…

Це – великий народ. Народ з історією, сповненою драматизму, лихоліть та біди, але так само і з великим, достойним майбутнім. Вірю в це!

Голодомор - найтемніша доба в історії не тільки України, а і всього людства. І дуже важливо, що світ сьогодні це визнає. І пізнає, яку страшну ціну довелося заплатити Україні просто за те, щоб вижити, щоб бути.

Пом’янемо всіх безневинно вбитих, закатованих, страчених тільки за те, що вони були українцями…

Запаліть сьогодні свічку на вікні… Боже, бережи Україну…

Юлія Тимошенко
Джерело

yes1111: (Default)

Перш ніж ми перейдемо до вражень до форума, я б хотів дещо вам сказати по секрету. Знаєте, в чому головна проблема таких форумів? Сьогодні я провів експеримент - взяв із собою блокнот, і ретельно занотовував кожну ключову тезу, яка прозвучала на форумі. Так от, 8 сторінок блокнота. По 30-32 тези на сторінку. Просто собі уявіть цей обсяг інформації, причому багато що звучить на публіці вперше. А тези ж іще можна розвинути і углубити. Відповідно, написати хоча б побіжне враження від форумів Тимошенко - це дуже складна задача. Так що я обмежусь лише тим, що вважаю важливим для себе - а ви собі майте на увазі, що це десь так 4-5% від того, що прозвучало.

Отже, почати слід з того, що Юлія Тимошенко вперше публічно озвучила три надзвичайно важливі речі:

- що вона дійсно є популістом, причому в першопочатковому значенні цього слова - вона опирається на інтереси і цілі громадян України, а не кимось складені теоретичні викладки, чи "обязи" перед тіньовими господарями української економіки. Це одна із найважливіших тез з усього форуму - тому що нинішній плачевний стан нашої країни в тому числі продиктований тим, що наші можновладці нехтували інтересами народу. Я б додав до цього іще те, що "антипопулізм", яким хизуються наші ріхварматери, є калькою... політичною платформи російського економіста Германа Грефа (ловіть гранату, "оналітики", які притягували за вуха до Нового Економічного Курсу Глазьєва). 

Read more... )

Вячеслав Ільченко
Джерело

yes1111: (порох не ошибись)


"Укртелеком" у Ахметова поки не відбирають. Фото: ТСН


Господарський суд Києва відмовив Фонду держмайна (ФДМ) України в позові до ТОВ "ЕСУ" про розрив приватизаційного договору купівлі-продажу 92,79% акцій "Укртелекому" і стягнення 2,171 млрд грн.

Суд також відмовив у зустрічному позові "ЕСУ" до Фонду держмайна "про визнання припиненим зобов'язання за договором неможливістю його виконання". Відповідне рішення суду від 7 листопада 2018 року оприлюднено в базі судових рішень.

У мотивувальній частині суд погодився з аргументами про належне виконання умов договору. "Судом встановлено належне виконання ТОВ "ЕСУ" умов пункту 6.2. розділу 6 Концепції ТОВ "ЕСУ" щодо внесення інвестицій у розмірі не менше суми, яка є еквівалентом $450 млн", — йдеться в документі.

ФДМ подав до суду позов про розірвання договору з "ЕСУ" в середині травня 2017 року, вимагаючи також стягнути 2,17 млрд грн пені. До справи як третю особу на стороні відповідача було залучено Ощадбанк (Київ), у заставі якого перебуває зазначений пакет акцій "Укртелекому".

Джерело: Газета.UA

yes1111: (порох не ошибись)


На Майдані Незалежності в Києві поліція застосувала газ і затримала активістів, які протестували проти відкриття ресторану швидкого харчування KFC в будинку Профспілок, постраждав адвокат Масі Найєм.

Про це сам адвокат повідомив у facebook.

"Щойно, під час здійснення адвокатської діяльності і захисту свого клієнта на Майдані Незалежності, відносно мене був застосований спецзасіб (газовий балончик) співробітниками поліції (не патрульної)", - повідомив Найєм.
Read more... )

Джерело: Українська правда
 

yes1111: (порох не ошибись)


Стосовно того, на чиєму боці був наш хероїчний Однотуровий Гарант.

Джерело

yes1111: (Default)


Відтепер офіційно - заповнивши анкету :)

На фото: агітаційний намет "Батьківщини" біля метро "Оболонь".

yes1111: (pic#8143736)


Україна ніколи не була нацією безмовних поневолених рабів. Воля, Дикий степ, пороги Дніпра, Січ, свобода людського Духу, Честь та Гідність – це наш генетичний код, що береже країну, націю і державу, всупереч всім викликам долі та історії.


Про це Юлія Тимошенко написала на своїй сторінці у Facebook, вітаючи українців з Днем гідності.

«Майдан – це не ландшафт, це духовний центр, точка концентрації справедливості і правди. В монархіях на майданах складають присягу самодержцю, в Україні на майданах стинають голови гетьманам-невдахам… Іноді – буквально, іноді – політично. На Майдані народилася нова українська нація. Я бачила, як люди вперше в житті говорили українською, вперше тримали руку на серці під «Ще не вмерла». Я бачила пологи нової, гордої і гарної, неприборканої України. Великий момент і Славні часи», – сказала лідер «Батьківщини».

Юлія Тимошенко переконана: Майдан показав, що прості, звичайні люди можуть бути вищими за так звану еліту.

«Так, політики іноді зраджують майдан, капіталізують його здобутки, намагаються вивести перемогу людей в кеш, в посади, в особисті дивіденди. Однак Майдан сильніший за політиків і за політику. Майдан – це не акт, це – процес. І кожен президент, кожен політик, кожен державний діяч має затямити: Майдан не «був», Майдан – є! Він нікуди не подівся, не зник, не пішов в забуття. Він не має терміну давності», – наголосила вона.

За словами Голови партії, Україна двічі за 10 років отримала власне щеплення від диктатури, від беззаконня та безвідповідальності політиків.

«Революція гідності навіки вписана в літопис країни. Вічна слава всім, хто віддав своє життя за свободу України, за право нації бути вільною, гордою, незалежною!» – написала Юлія Тимошенко.

Джерело: Батьківщина

yes1111: (pic#8143736)


5 років тому, 21 листопада, ми вийшли на Майдан. Номінально - на знак протесту проти відмови тодішнього режиму кримінальної недодиктатури від курсу на євроінтеграцію. А насправді - з давнім, жагучим і непереборним бажанням нарешті винести цей довбаний режим вперед ногами. Яке найточніше можна було передати лише двома словами: "Зека - геть!". Бо звістку про те, що президентом нашої країни, завдяки безпрецедентним за масштабами фальсифікаціям на виборах, проголошено "двічі несудимого" зека-олігофрена, кожен із нас сприйняв, як особисту образу. Як ляпас усій країні, ганьбу від якого можна змити, лише виправивши цю історичну помилку.


Цей Майдан був уже третім за рахунком. Тут колишній "легітимний", напевно, може сміливо претендувати на рекорд у відповідній номінації книги Гіннеса. Бо мало кому з президентів вдалося зібрати проти себе аж цілих три Майдани! Цікаво, що всі три розпочиналися фактично в один і той самий день: Помаранчевий - 22 листопада 2004 року, Податковий - 22 листопада 2010-го, а Європейський - 21 листопада 2013-го. Ну, так - на один день раніше. Але похибкою в один день в даному випадку цілком припустимо знехтувати.

Read more... )

Фото: VGORODE.UA
yes1111: (Default)


Как-то не слишком часто балует нас жизнь светлыми, радостными и позитивными событиями. Но - иногда, все-таки, случается. Так, в начале ноября, в ходе своего Всемирного тура, в Украину приехал легендарный ведущий Русской Службы Би-Би-Си, настоящий (не побоюсь этого слова!) пророк поколения 80-х - Сева Новгородцев. На субботу, 10-е число, было запланировано его выступление в Киеве. В поездке по Украине Севу сопровождал его давний и верный соратник, а также мой добрый товарищ, Алексей Татищев. С ним-то мы и встретились с утра. И отправились вместе гулять по Киеву.

Read more... )
yes1111: (Default)


Київ. Станція метро "Площа Льва Толстого". 06.11.2018, 13:05.
Реклама Канонічної Операційної Системи.
Слайд #47: Blue Screen Of Death (Синій Екран Смерті).

А ваш Лінукс так уміє?


yes1111: (Default)

Эфир канала "112 Украина" 05.11.2018.
P.S. Творческая встреча с Севой Новгородцевым состоится в Киеве 10.11.2018 в 19:00,
пабе Docker G ( ул. Игоревская 13/5).

yes1111: (порох не ошибись)Мне одной кажется, что тупых ублюдков, организовавших кампанию - батальонов 34 и 42 Батькивщина "небыло", "несуществовало", всех атовцев, кто был на Форуме Тимошенко, "небыло", низзя мою морду в газетах печатать, .... нужно посадить в клетку и возить по миру, как бешеных зверей?

Мне одной кажется, что притуле, лысенко, захарову, петрову и пр., а-ля притула, принявших участие в этой грязной кампании, нужно устроить личную встречу с настоящими атовцами?

Думаю, будет очень весело.

Подноготная этой кампании проста. Г-ну порошенко, и его своре уже очень страшно. ОЧЕНЬ.. страшно. У них осталось 148 дней - а выхода нет. Преступления страшны.

Они пойдут теперь на всё.

Часть бойцов, и немалая, брошены в тюрьмы, но воевавших, знающих изнутри все преступления властей, слишком много - всех они посадить не в состоянии.

Остаётся расчёт на запугивание и подкуп самых нечистоплотных.

Оставшиеся до конца власти шайки г-на порошенко 148 дней, мы должны быть очень внимательны и осторожны.

Я своими глазами видела, как крыса, загнанная в угол, распластавшись в ленту, просочилась в щель под дверью.

Нам недаром привезли яйценюка, который срочно опять подружился с собаковым.

Недаром наркоман олешка назначен регулировщиком между троллеботами уколова и ольгинскими троллями.

Но.... согласитесь, 148 лучше, чем 248.))) И 35,4 % у Партии "Батькивщина" на местных выборах, лучше, чем 3 % у всех остальных злокачественных образований ...

Катерина Маслова
Источник

yes1111: (Default)


Таке, як пів-Чернівців прийшли на зустріч з Юлею Тимошенко.
А може і всі...

(Фото і підпис з Facebook-сторінки Петра Чайки)


P.S.:

Есть предложение. В связи с тем, что все нормальные люди в Украине давно поняли - есть два реальных кандидата: Юлия Владимировна и вся остальная свора абынеюля, предлагаю.

1. Зарегистрировать Тимошенко под номером 1, а остальную свору под одним номером 2, с общим названием "абынеюля".

2. Провести сразу второй тур. После победы Юлии Владимировны, свора сама между собой поделит, у кого из них 2,3,20, 100, 200 место. ))))

3. На время выборов отправить г-на порошенко в очередной вояж.)

Такой вариант сразу сэкономит время, деньги, нервы, и позволит не всей новой порошенковской ЦВК сесть на скамью подсудимых за фальсификации выборов. )))

Да и народ не запутается в 1000 кандидупов). И хфамилии их не нужно запоминать - все на одну рожу.


Катерина Маслова
Источник

yes1111: (Default)


В даному випадку заставка найдавнішої в історії телебачення на диво підходить до теми сьогоднішньої економічної панелі Форума Нового Курсу України. Зрештою, ми дійсно уже 27 років живемо в зацикленій реальності, де після кожних виборів, після кожної революції у нас самовідтворюється пострадянська олігархічна республіка із все тією ж сировинною економікою. Чим не мильна опера із елементами жорсткого хоррора, від якої люди почали уже тікати з країни. По мільйону на рік, як був змушений визнати навіть наш міністр зовнішніх справ. Американська мильна опера скінчилась тим, що кожен із героїв зрештою знайшов своє шляховказуюче світло (guiding light). Саме такий маяк, який освітлює шлях в майбутнє, нам і показали сьогодні.

Напевне, треба буде не один пост, щоб осмислити і розібрати все, що прозвучало сьогодні на Форумі. Я постараюсь на цей раз це зробити. Сьогодні я поділюсь із вами тим, що мені видалось найбільш цікавим.

Перш за все, ми сьогодні побачили подальшу еволюцію нового образу Тимошенко. На минулих Форумах вона іще суміщувала в собі образ політика, який виступає з трибуни, і образ візіонера-модератора, який веде дискусію про майбутнє. Сьогодні трибуна стояла пустою, Юля лише кілька разів підходила до неї, щоб взяти чергову пачку слайдів. Весь майже двогодинний виступ вона провела на сцені, наче Стів Джобс, презентуючи не просто свою програму, а ціле нове бачення. Ніякого телесуфлера, який диктує тези, тільки жива розмова із всіма, хто прийшов на Форум. Одяг теж було підібрано із тонким сенсом: з одного боку блузка із високим стоячим комірцем здаля нагадувала класичний "гольф Джобса", а з іншого нагадувала героїню "Карткового будинку", яка стала-таки президентом.

Read more... )

Вячеслав Ільченко
Джерело
Автор фотоколажу:
Петро Чайка


yes1111: (Default)

У п’ятницю, 21 вересня, у Києві відбувся Форум «Новий економічний курс України», на якому Юлія Тимошенко презентувала програму економічного розвитку держави.

yes1111: (порох не ошибись)

Складывается впечатление, что нынешняя власть окончательно «слетела с катушек», совершая абсолютно неадекватные телодвижения, способные погубить страну. А может, наоборот, понимая, что царствовать осталось недолго и за оставшееся время нужно успеть хапнуть как можно больше и на чем угодно, находящиеся у власти персонажи окончательно опустились до тактики «после нас хоть потоп», наплевав на граждан, страну и ее будущее.

Ярчайшим примером здесь является неожиданное отключение аналогового телевещания. Долгие годы об этом говорили как о некоей отдаленной перспективе. Дескать, когда-нибудь Украина перейдет на цифровое ТВ-вещание повсеместно — от отдаленного села в степях юга страны до глухого хутора в Карпатах.

И вдруг ни с того ни с сего, что называется, «на срачку» власти вдруг приспичило отключить аналоговый сигнал, поставляемый в отдаленные углы пусть и допотопными, но пока еще хоть кое-как работающими радиорелейными линиями советских времен. Вместо этого всех насильно переводят на цифровое эфирное вещание, в результате чего значительное количество народонаселения страны лишится возможности смотреть телеящик, поскольку во многих местах отсутствуют передатчики цифрового сигнала и в малонаселенных местах их устанавливать никто не собирается. К тому же у многих граждан нет денег на цифровые декодеры. 

Read more... )

Александр Карпец
Источник: Фраза


yes1111: (Default)


Давайте я вам в двох словах поясню різницю між змінами до Конституції, які пропонує президент, і Меморандумом про стратегічний курс, який запропонувала вчора Юлія Тимошенко. Заодно зрозумієте, чому Ірина Фріз ні сіло ні впало заявила, що цей меморандум - "гібридна акція з нівелювання більш ефективного механізму зовнішньополітичного запобіжника від реваншизму у 2019 році".

Ось перед нами два документи. Один є законопроектом, який вносить в Конституцію кілька змін. Вони визначатимуть офіційний курс України на членство в ЕС та НАТО, а також покладатимуть на президента гарантування реалізації цього курсу.

Другий документ є добровільним договором, до якого може доєднатись будь-яка партія, що планує брати участь в виборах - як президентських, так і парламентських. Вона складена за таким же принципом, що й декларація незалежності (навіть вжито ті самі вирази), і містить в собі базові принципи, на яких політичні сили повинні базувати свою політику. А саме: членство в ЕС і НАТО, прагнення повернути Донбас і Крим, а також боротьба за наших полонених. 

Read more... )

Вячеслав Ільченко
Джерело

Profile

yes1111: (Default)
yes1111

February 2019

M T W T F S S
    1 23
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   

Syndicate

RSS Atom

Most Popular Tags

Page Summary

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags