yes1111: (порох не ошибись)
2017-10-20 12:35 am

«Батьківщина» голосувала проти афери уряду під назвою «медична реформа»«Батьківщина» голосувала проти афери уряду під назвою «медична реформа», адже вона є продовженням політики Гройсмана-Порошенка щодо знищення української нації.


Про це лідер фракції Юлія Тимошенко наголосила журналістам на брифінгу в парламенті після ухвалення провладними фракціями БПП, «Народного фронту», «Самопомочі» та Радикальної партії законопроекту №6327.

«Наша фракція, по суті, єдина, яка голосувала проти цього. Ми не підтримали цю медичну реформу», – наголосила вона.

За словами політика, сутність ухваленого документу полягає в наступному: у всіх громад України – у села, селища,  міста, району, в області – забирають всі гроші, які раніше виділяли по всій країні на охорону здоров’я.

Read more... )

Джерело: Батьківщина


yes1111: (порох не ошибись)
2017-10-17 10:13 pm

Люди мають відстоювати свої права, – Юлія Тимошенко


Народ не повинен мовчати, коли порушуються його права.


Про це заявила лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко на брифінгу за підсумками засідання Погоджувальної ради керівників парламентських фракцій та комітетів.

«Те, що робить влада, люди називають не реформами, а катастрофами: пенсійна катастрофа, судова катастрофа, катастрофа охорони здоров’я… Люди усвідомлюють, що, прикриваючись псевдореформами, влада позбавляє їх останніх копійок», – сказала вона.

Read more... )

Джерело:
Батьківщина

yes1111: (порох не ошибись)
2017-10-17 07:50 pm

Ранок біля ВР 17.10.2017 (фото)Вранці приїхав на мітинг біля ВР. На жаль, мусив бігти на роботу (біля ВР тоді якраз розпочинався виступ Гриценка). Викладаю все, що встиг там зранку назнімати. На жаль, не маю часу докладно коментувати, але найголовніше враження - це якесь гадське дежавю. Ніби повернувся на 4-5 років назад. І хлопці, яким зараз Порошенко і Ко. з такою помпою вибудовують пантеон на Майдані, насправді загинули лише за те, щоб слово "міліція" на патрульних машинах поміняти на "поліція", а шеврони "Беркуту" на рукавах мордоворотів замінити нашивками Національної гвардії.
Read more... )
yes1111: (порох не ошибись)
2017-10-16 06:30 pm

Тимошенко: Порошенко "відмиває" гроші на фіктивному забезпеченні армії
Гість програми "Великий вечір" з Василем Головановим – Юлія Тимошенко, народний депутат України, лідер фракції ВО "Батьківщина".


Обговорювані теми:
- двох фігурантів розтрати в Міноборони посадили під домашній арешт;
- проблема корупції в Україні;
- акція протесту під парламентом, призначена на 17.10.2017 о 9:00;
- так звана "пенсійна реформа";
- фальсифікація виборів в Україні.

Ефір телеканалу NewsOne 13.10.2017.

yes1111: (порох не ошибись)
2017-10-11 12:05 am

Провайдеры повысят для украинцев цены на интернет как минимум на 50% - СМИВ Украине в течение ближайших шести месяцев цены на интернет вырастут как минимум на 50%.

Об этом в интервью UBR.ua заявил глава Интернет-ассоциации Украины Александр Федиенко.

"На сколько поднимать цены на интернет - каждый оператор определяет сейчас сам. Опираясь на ситуацию в регионе, покупательную способность населения, конкуренцию и тому подобное. Но уверен, что рост цен составит в ближайшие полгода не менее 50%. Что, на мой взгляд, крайне мало. Поэтому рост цен сохранится и в дальнейшем", - считает он.

При этом Федиенко уточнил, что к концу 2017 года, скорее всего, кардинальных изменений в тарифах не будет, так как  перед праздниками провайдеры, как правило, проводят для клиентов различные акции. Скорее всего, рост цен начнется в начале 2018 года.

Провайдеры уверены, что по сравнению с Европой и даже странами СНГ в Украине сегодня очень низкие тарифы на широкополосный интернет. Они не соответствуют росту курса доллара и инфляции, поэтому, чтобы выжить и продолжать развиваться, операторы будут вынуждены поднимать расценки.

Ранее сообщалось о том, что к повышению тарифов готовятся не только интернет-провайдеры: в основе консенсус-прогноза Министерства экономического развития и торговли заложен сценарий, предполагающий рост в 2018 году тарифов на газ на 19%, на отопление, горячую воду и электроэнергию - на 20%.

Источник: Golos.UA

yes1111: (порох не ошибись)
2017-10-10 11:40 pm

«Батьківщина» спростовує неправдиву інформацію щодо бізнесу Юлії Тимошенко, – заява партіїУ зв’язку з черговими брудними інсинуаціями у пресі партія «Батьківщина» заявляє: лідер політичної сили Юлія Тимошенко та члени її сім’ї ніколи не мали стосунку до ломбардів.


Ми вкотре спостерігаємо навмисну спробу кинути тінь на репутацію лідера «Батьківщини» та дискредитувати перед людьми впливового опозиційного політика.

Аби довести, що поширена в деяких ЗМІ інформація – це абсолютна брехня, ми будемо подавати відповідні позови до суду.

Просимо не звертати уваги на брудні замовні матеріали проти Юлії Тимошенко, мета яких – лише очорнити лідера «Батьківщини».

Звертаємо увагу на те, що в Україні спостерігається безпрецедентна боротьба з опозиційними політиками, які незгодні з позицією нинішньої влади.

Використання брудних інформаційних технологій та поширення неправдивої інформації є зайвим тому підтвердженням.

Ще раз наголошуємо: ні Юлія Тимошенко, ні члени її родини ніколи не володіли жодними ломбардами.

Джерело: Батьківщина


P.S. (yes111):
У будівлі, де міститься наша контора, на першому поверсі знаходиться аптека. Страшно подумати, що станеться, якщо про цей кричущий факт дізнаються журнашлюхи з "НГ". 146% оголосять її бізнесом родини мого шефа.
yes1111: (порох не ошибись)
2017-10-05 09:06 pm

Порошенко і Мінська змоваНарод, а ви як думали, що Порошенко не буде пропихувати Мінські угоди в закон про реінтеграцію?


Нагадаю вам, що Мінські угоди - це персональне дітище нашого президента. Саме їх він успішно "продав" на Заході як спосіб швиденько закінчити війну і відновити прибутковий гешефт із Росією. Саме тому Захід і вирішив зіграти в гру "наш сукин син", бо дуже спокусливо виглядала схема, намальована Порошенком. На додачу вона дозволяла легально не пустити в ЕС Україну, а тільки залишити її на порозі бідною і вічною прохачкою.

А тепер пройшло три роки, кінця війни не видно, більше того, українські можновладці уже попали у всі можливі і неможливі корупційні рейтинги, а країна рухнула в "червону" зону по економічним свободам.

Read more... )

Вячеслав Ільченко
Джерело

yes1111: (порох не ошибись)
2017-10-05 08:59 pm

Евроинтеграция, говорите?..Иран заинтересован создавать совместные с Украиной предприятия в сельском хозяйстве.

Об этом сообщает пресс-служба Торгово-промышленной палаты Украины по итогам встречи руководства ТПП и делегации исламской республики.

Отмечается, что Иран планирует заниматься экстерриториальным сельским хозяйствов, то есть брать в аренду сельскохозяйственные угодия для выращивания пшеницы, кукурузы, сои, рапса и других культур. Кроме того, иранская сторона не против покупать готовую продукцию.

Read more... )

Источник: Голос.UA

yes1111: (порох не ошибись)
2017-10-05 07:47 pm

«Батьківщина» не голосуватиме за законопроект про реінтеграцію Донбасу«Батьківщина» не голосуватиме за законопроект про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях, оскільки він є вершиною цинізму.

Про це заявив перший заступник керівника фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв з парламентської трибуни.

За його словами, найбільш цинічною є позиція профільного Комітету ВРУ, який доповідає цей законопроект.

Зокрема, як зауважив політик, резолюція ООН, на яку посилаються, готувалася Російською Федерацією з однією метою – узаконити Мінські угоди.

Read more... )

Джерело: Батьківщина
yes1111: (порох не ошибись)
2017-10-04 03:19 pm

«Батьківщина» оскаржить пенсійну реформу в Конституційному суді, – заява партіїПенсійна реформа від влади, ухвалена сьогодні Верховною Радою, насправді є великим обманом за спиною народу.


Якби уряд справді хотів лише підвищити пенсії, він би виконав закони про індексацію й осучаснення пенсій, які не виконувалися всі роки перебування Порошенка при владі, і окремо скасував би абсурдне рішення про оподаткування пенсій. Тоді без жодних «реформ» українці мали би мінімальну пенсію понад 2500 грн, а середню – на рівні 4000 грн.

Read more... )


Джерело: Батьківщина

yes1111: (порох не ошибись)
2017-10-03 10:04 pm

Три месиджі на сьогодні

У мене сьогодні три месиджі:

- Для влади.

Держава завжди має цінність. Ви дуже добре научились конвертувати її в пачки доларів та зливки золота. Однак вона має не тільки грошову цінність, а й імманентну - яка громадянами визначається як загальна сума всіх послуг, які вони отримують за сплачені податки. Ви ж, дорогі можновладці, за останні сім років (я не відділяю ваше правління від правління Януковича) зробили все, щоб імманентна цінність держави для громадянина тяжіла до нуля. Щороку вони сплачують все більшу і більшу данину (податками це уже назвати не можна), а послуг отримують все менше і менше. Ухвалений сьогодні вами судовий кодекс остаточно фіксує основний принцип, який ви поклали в основу уже вашої держави - "податки - 100%, послуги - 0%". При таких умовах людям швидко стане все одно, під яким прапором їх грабує місцевий лендлорд - жовто-блакитним, чи аквафрешем. І вже тим паче, спостерігаючи, як помирає їх дитина (від нестачі критичних ліків, або навіть від голоду) - ніхто не буде пускати сльозу при звуках державного гімну. А тризуб у них буде точно дорівнювати зірці чи свастиці. 

Read more... )

Вячеслав Ільченко
Джерело

yes1111: (порох не ошибись)
2017-10-03 07:38 pm

«Батьківщина» не голосувала за ганебну судову «реформу», – Сергій Власенко«Батьківщина» не голосувала за ганебну судову «реформу», яку було ухвалено в парламенті з порушенням усіх норм Регламенту та за допомогою кнопкодавства.


Як повідомив в інтерв’ю журналістам член фракції Сергій Власенко, так звану судову реформу продавили у парламенті «через тиск на народних депутатів, через кримінальні справи, які повідкривали проти парламентарів і які було нівельовано за це голосування».

Read more... )

Джерело:
"Батьківщина"

yes1111: (Default)
2017-10-02 10:22 pm

10 фактів про Юлію Тимошенко, спорт і травму хребта, які ви хотіли знати, але боялись спитати1. Юлія Тимошенко з дитинства мріяла займатися спортом. В одному із своїх шкільних творів вона написала, що любить спорт - а саме настольний тенніс, катання на ковзанах, волейбол, баскетбол і спортивну гімнастику. (Д. Попов, І. Мільштейн "Помаранчева принцеса")

2. Юлія Тимошенко майже отримала ранг кандидата в майстри спорта по класу спортивної гімнастики. Однак на одному з тренувань вона впала зі снаряда і отримала важку травму. Це поставило хрест на її професійній спортивній кар'єрі (Д. Попов, І. Мільштейн "Помаранчева принцеса")

Read more... )

Вячеслав Ільченко
Джерело

P.S. З коментарів до оригінального посту у Facebook:

С
ергій Власенко
Дякую за цей пост. Фактаж подано вірно. Висновки кожен зробить сам. (Лінк на коментар)

Marina Soroka В‘ячеславе, дякую. Фактаж вірний. (Лінк на коментар)

yes1111: (порох не ошибись)
2017-10-02 10:12 pm

Киев: один саженец липы обошелся бюджету в 1400 грн

Originally posted by holydiver_777 Киев: один саженец липы обошелся бюджету в 1400 грн.На Воздухофлотском проспекте работники коммунальных служб высадили молодые липы, однако забыли снять с деревьев ценники.

Read more... )
yes1111: (Default)
2017-09-30 08:46 pm

Фестиваль Old Car Land 2017Фестиваль ретроавтомобілів Old Car Land 2017 у Києві 30.09.2017. Державний музей авіації, вул. Медова, 1.


З'їздили сьогодні разом із дружиною - хотіли подивитися одразу і машини, і літаки. Втім, практично одразу зрозуміли, що літаки буде краще подивитися іншим разом, коли буде поменше народу.
Ду-у-у-уже багато фоток (256+)! )
yes1111: (Default)
2017-09-29 05:05 pm

Тимошенко пробежала 12 км и выиграла пари у банкира

Лидер «Батькивщины» Юлия Тимошенко и бывший банкир, вице-президент Федерации триатлона Украины Андрей Онистрат в пятницу, 29 сентября, вместе пробежали 12 километров за 1 час 20 минут, передает корреспондент телеканала NewsOne.

После утреннего пробега Онистрат отметил, что Тимошенко находится в прекрасной физической форме. Он убежден, что если через день нужно будет бежать марафон, дистанция которого достигает 42 километров 200 метров, то лидер "Батькивщины" справилась бы за 4 часа и 30 минут.

 "Пробежала бы за 4 часа и 30 минут. Это не быстро, но точно пробежала бы. Потому что то, что я увидел - пульс ниже 150 - свидетельствует о том, что человек каждый день находится в тренинге. Это значит, что сердце у нее большое, тренированное. Это очень круто, я не знаю ни одного такого политика, который мог бы пробежать марафон", - подчеркнул Онистрат.  

Read more... )

Источник:
NewsOne

yes1111: (порох не ошибись)
2017-09-28 10:47 pm

Бессмертное творчество Ильфа и Петрова. )))Аваков геращенку:
— Я дам вам парабеллум. Будете отстреливаться.


Геращенко муженко:
— Половина моя, половина наша!

Муженко порошенку:
— После сегодняшнего свидания министров на яхте (зачёркнуто) на кабинете никакое сближение невозможно.

Порошенко всем:
— Отдайте мне мои деньги, я совсем бедный! Я год не был в бане. Я старый. Меня девушки не любят.

Read more... )

Катерина Маслова
Источник

yes1111: (порох не ошибись)
2017-09-28 12:38 am

Стосовно "феєрверку" в КалинівціДавайте ви подумаєте над двома фактами:

- наша країна ще в 2014-му році пишалась тим, що експортує зброю в Південний Судан, де йде громадянська війна. Якщо не вірите, ось посилання якраз того часу - там ви знайдете пунктик і про Судан:
https://tsn.ua/groshi/stalo-vidomo-komu-ukrayina-prodavala-zbroyu-u-2014-roci-451383.html


Зараз по факту цих поставок йде серйозне розслідування в ЕС.
https://www.occrp.org/en/investigations/7037-arms-washing-ukraine-network-moves-embargoed-european-arms-to-africa-and-the-middle-east

- в нашій країні уже були чотири (!) пожежі на великих військових складах, але при цьому не були проведені ні розслідування, ні вжиті заходи безпеки.

Я тихо хренів, коли читав вночі про кількість боєприпасів на тому складі в Калинівці. І вони фактично розміщені були в черті проживання людей, всього 10-20 км. до великих житлових масивів. Тобто, людині, яка планувала цей склад, було абсолютно начхати на наслідки.

Вам треба щось іще пояснювати за пріоритети нашої оборонки?

Зла не вистачає.

Вячеслав Ільченко
Джерело


yes1111: (порох не ошибись)
2017-09-18 11:49 pm

Юлія Тимошенко вимагає негайно розглянути у парламенті ситуацію зі зростанням цін та інфляцієюЮлія Тимошенко вимагає негайно розглянути на засіданні Верховної Ради України ситуацію зі зростанням цін та інфляцією.

Про це лідер «Батьківщини» наголосила на Погоджувальній раді лідерів парламентських фракцій і комітетів.

«Ми вимагаємо негайно розглянути в парламенті факт екстреного зростання цін на продукти харчування та товари для людей», – заявила вона та додала, що за останній час ціни стрімко збільшуються.

Парламентар упевнена, що це «прямий наслідок неконтрольованої емісії гривні в НБУ, який випускає папірці, абсолютно не підтримані зростанням економіки».

Read more... )

Джерело: "Батьківщина"