yes1111: (порох не ошибись)
[personal profile] yes1111


«Батьківщина» вимагає покарання винних у незаконних діях Нацполіції в парламенті

«Батьківщина» вимагає відкритого звіту від Президента України щодо силового розгону блокади торгівлі з окупованими територіями. Також фракція вимагає покарання винних за сьогоднішню дестабілізацію роботи парламенту, зокрема, появу силовиків у Раді.

Про це заявила лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко сьогодні на прес-конференції в Києві.

«Ми вимагаємо завтра заслухати відкритий звіт президента про силове розблокування торгівлі на крові, заведення Національної поліції до парламенту і взагалі – про дестабілізацію, хаос і руйнацію держави», – сказала вона.

Тимошенко вважає, що в Україні створена «агресивна поліцейська держава, коли силові структури використовуються для всіх цілей – збереження корумпованої кланової влади, яку очолює президент».


«Ми вважаємо: те, що сьогодні відбулося в парламенті, має на меті тиск на опозицію, тиск на громадянське суспільство заради досягнення своїх аморальних, приватних корупційних цілей», – зазначила лідер фракції.

Вона повідомила, завтра вранці «Батьківщина» подасть заяву про злочин до Генеральної прокуратури і СБУ проти посадових осіб Національної поліції, ВРУ, «які допустили воєнізований тиск на роботу парламенту і на всі інституції громадянського суспільства».

За словами Юлії Тимошенко, фракція ініціюватиме порушення кримінальних справ за статтями Кримінального кодексу України:

№341 – захоплення державних або громадських будівель чи споруд (позбавлення волі до 5 років);
№344 – втручання у діяльність державного діяча (позбавлення волі до 3 років);
№351 – перешкоджання діяльності народного депутата України та депутата місцевої ради (обмеження волі до 5 років);
№356 – самоправство (арешт на строк до 3 місяців);
№365 – перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу (позбавлення волі до 10 років).

«Усі ці елементи злочину абсолютно точно є в діях тих, хто дав можливість Національній поліції увірватися до приміщення Верховної Ради», – запевнила лідер «Батьківщини».

Ще однією вимогою фракції, за словами Тимошенко, є притягнення до дисциплінарної відповідальності депутатів «Народного фронту», які у силовий спосіб завели у парламент представників Національної поліції.

Лідер фракції також зауважила, що «Батьківщина» цілком підтримує ветеранів АТО, добровольців, які заблокувати торгівлю на крові.

Сьогоднішнє рішення РНБО про припинення залізничного й автомобільного сполучення через лінію зіткнення політик назвала їхньою перемогою.

Окрім того, лідер «Батьківщини» висловила слова підтримки віце-спікеру Оксані Сироїд, яка діяла законно та згідно з Регламентом, «адекватно зупинила цей шабаш у Раді, зберегла стабільність і спокій парламенту всупереч діям президента, Голови Верховної Ради і керівників силових структур».

«Ми вважаємо, що президент та більшість в парламенті працюють абсолютно в інтересах своїх корумпованих надприбутків і проти інтересів України. Ми вважаємо, що українське суспільство якомога швидше має позбавитися від тих людей, які на своїх посадах руйнують Україну, користуючись довірою Майдану Гідності, та тих людей, які підтримали боротьбу українців за свободу, незалежність, за право бути сильною європейською державою», – підсумувала Юлія Тимошенко.


«Батьківщина» вимагає покарання винних у незаконних діях Нацполіції в парламен
ті

Сьогоднішнє рішення РНБО про блокаду ОРДЛО та безпрецедентна провокація в сесійній залі Верховної Ради свідчать про те, що замість республіки в Україні вже створено агресивну поліцейську державу, яка діє виключно в інтересах олігархів та їхніх прибутків на крові.

Рішення Ради національної безпеки та оборони про припинення залізничного й автомобільного сполучення через лінію зіткнення є абсолютною заслугою ветеранів та активістів, які, незважаючи на шалений тиск, не дозволили відновити злочинну торгівлю з терористами. Але ветерани та активісти вимагали трьох речей: припинити торгівлю з терористами, звільнити наших військовополонених, захистити Україну від агресора.

Натомість, РНБО висунуло лише одну вимогу – повернути олігархам підприємства, які у них відібрали терористи.

Наголошуємо, що ані президента, ані уряд, ані Раду з нацбезпеки не турбувало, коли в Донецькій та Луганській областях терористи відбирали у тисяч громадян їхні підприємства, а мільйони людей залишались без власного житла.

Тому це рішення РНБО має на меті винятково захист тіньового бізнесу олігархів і чинного керівництва держави.

Друга ганебна подія, яка відбулась 15 березня, – поява в сесійній залі Верховної Ради представників Національної поліції. Це нагадує часи Януковича, коли представники тодішньої більшості заводили до парламенту «тітушок» – задля побиття депутатів-опозиціонерів.

Також ми пригадуємо історію трьохмісячної давності, коли «Батьківщина» намагались дати у Верховній Раді слово матері воїна АТО, який перебуває у полоні.

Тоді голова Верховної Ради Андрій Парубій не дозволив пропустити жінку до сесійної зали ВР.

Сьогодні ж ми побачили, як народні депутати з «Народного фронту», всупереч Регламенту та з відома спікера Верховної Ради, заводять до сесійної зали представників Національної поліції, долаючи законний спротив охорони та народних депутатів від інших політичних сил.

Ми впевнені, що фракція з так званої парламентської більшості зробила це, щоб натиснути на українське суспільство та задля подальшої узурпації влади.

Ми висловлюємо повагу віце-спікеру Оксані Сироїд, якій вистачило мужності припинити цей кримінальний балаган та гідно закрити засідання Верховної Ради.

Партія «Батьківщина» вимагає від президента Петра Порошенка негайно виступити в Верховній Раді з відкритим звітом щодо ганебного рішення РНБО та оцінки дій народних депутатів з «Народного фронту». Ми вимагаємо, щоб президент у присутності ЗМІ в сесійній залі Верховної Ради відповів на всі запитання народних депутатів.

Ми звертаємось до НАБУ, ГПУ та СБУ з заявою, в якій вимагаємо відкрити кримінальні провадження проти посадових осіб Верховної Ради та МВС, які допомогли співробітникам Національної поліції увійти до сесійної зали. Ми нарахували щонайменше п’ять статей Кримінального кодексу України, за якими правоохоронні органи мають відкрити провадження.

Партія «Батьківщина» вимагає розслідувати у Верховній Раді дії голови ВР та народних депутатів з «Народного фронту», які завели до сесійної зали представників Національної поліції з метою спричинити тиск на інших народних депутатів. Голова ВР та народні депутати з «Народного фронту» мають понести з свої дії адміністративну, дисциплінарну та політичну відповідальність.

Українське суспільство має позбутись тих, хто прийшов до влади на крові героїв Революції, але продовжує знищувати Україну. Українці на Євромайдані вибороли право називатись європейською державою і «Батьківщина» завжди буде з цими людьми!
 

Джерело: Батьківщина

Profile

yes1111: (Default)
yes1111

October 2017

M T W T F S S
      1
2 3 4 5678
9 10 1112131415
16 171819202122
23242526272829
3031     

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags