yes1111: (порох не ошибись)
[personal profile] yes1111


Вчора до мене намагались "достукатись", і з надривом розповідали, як в 2004 році Тимошенко запланувала загибель "3-4 тисяч біомаси" задля приходу до влади.

Історія про те, що Тимошенко вважає виборців біомасою - не нова. Просто вона доволі довго пролежала в нафталіні, а тепер її витягли, як частину підтримки одного "нового-старого політика", який уже поволеньки повертається під софіти.

Сопсна, історія про біомасу виглядає наступним чином. У вересні 2005 року (майже через півроку після Майдана - занотуємо собі це) Юлія Тимошенко заблокувала приватизацію Нікопольського Ферросплавного Заводу структурами Пінчука, і запланувала аукціон - аналогічний тому, по якому була продана "Криворіжсталь". За дивним збігом, в той же час такий собі Юрій Кармазін, депутат від "Нашої України" - зробив заяву, що Тимошенко, мовляв, необхідно негайно відправляти у відставку. Тому що вона насправді змовилась продати НЗФ Ігорю Коломойському. І буцім він, Юрій Кармазін, має аудіозаписи, які це потверджують.Аудіозаписів він, звісно, не оприлюднив - зате патетично заявив на всю країну, що в розмовах із Коломойським Тимошенко зверхньо називала виборців "біомасою". Це мало бути "ударною фразою", яка була розрахована на "народ, що змінився, і не допустить, щоб ним попихали".

Оцініть красу гри: цих аудіозаписів ніхто не чув ні тоді, ні зараз, але уже дванадцять років ходить легенда про те, що Тимошенко вважає виборців біомасою. Дванадцять років! Ось вона, сила мистецтва.

Хоча насправді своїх виборців біомасою вважали в основному президенти - від Кучми до нинішнього, доказів чого ви можете легко пригадати, а також "ніразу не політики", які по спинах обдурених виборців залізали у владу і розпочинали дуже прибутковий політичний бізнес.

Але найцікавіше тут те, чиєю підтанцьовкою в "справі НЗФ" виступав Юрій Кармазін.

Хедлайнера тієї брудної кампанії звали Інна Богословська, яка також відома як "Інна Б." та "мадам Кастрюлькіна".

І за дивним збігом вона недавно провела цілий медіа-бенефіс на нашому телебаченні, де розповіла суспільству кілька моторошних фактів.

В тому числі й те, що у вересні 2005 року рейтинг Тимошенко сягав 82%, і треба було терміново рятувати від неї Україну.

Тимошенко при владі була тільки півроку, а її рейтинг уже зашкалював - просто собі уявіть. У неї не було ні Мінстеця, ні зручної політичної кон'юнктури, ні пула телеканалів. А рейтинг був 82%. Телепатія, мабуть, або - як любили розповідати прихильники тодішнього президента - "феромони матки вулика". Правда, продовжуючи аналогію, якщо Тимошенко - матка вулика, то президент виявляється трутнем... ну ви понєлі.

Так ось саме величезний рейтинг Тимошенко спонукав Інну Б. на героїчну боротьбу, либонь, тому, що у справжнього "ріхварматера" через півроку роботи рейтинг має бути 2%. І Тимошенко удалось скинути з поста ПМ, і саме з вересня 2005 року розпочалась непотребна кампанія шельмування Тимошенко - спрямована на те, щоб знищити її рейтинг.

Треба віддати належне Тимошенко. Якщо вона дійсно мала в 2005-му рейтинг 82%, а зараз вона твердо утримує від 20 до 30% реального рейтинга - то це прямо-таки динозавр, а не політик. 12 років перманентного мочилова, причому з використанням всіх можливих технологій, знищили б будь-якого з інших політиків. А вона продовжує залишатись на вершині, і судячи з усього, досі змушує своїх "опонентів" носити памперси.

Однак, вибачте на слові, але курва мама... На кого розраховані розповіді про те, що Тимошенко в 2004 році планувала "покласти" 3-4 тисячі трупів?..

Вячеслав Ільченко
Джерело

Profile

yes1111: (Default)
yes1111

October 2017

M T W T F S S
      1
2 3 4 5678
9 10 1112131415
16 171819 202122
23242526272829
3031     

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags