yes1111: (порох не ошибись)
[personal profile] yes1111Знову про враження.

Ось дали нам безвізовий режим. Із обмеженнями, із грошовими лімітами, які не всякий манюпас потягне, і з застереженням - як тільки в терактах засвітяться українці (а вони засвітяться - вже повірте, у нас на території дві здоровенні сірі зони, через які не те що терористів, атомну бомбу провезуть), то безвіз заберуть "взад".

Але нарешті дали. Цьому можна тільки порадіти. Я тихенько собі мовчав в тряпочку, щоб не портити хоч якийсь позитив...


Мовчав би і далі, якби не почалось шоу "Брехун, брехун". То президент ляпне, що тепер нам автоматично дадуть безвіз в Латинську Америку - тоді як безвіз абсолютно не гарантує білий шенгенський список. То провладний експерт заявить, що тепер у нас є "чотири свободи європейця". Хто не знає, четверта свобода - це свобода міграції робочої сили. Так от "безвіз" право на роботу в ЕС не дає, більше того, по безвізу ви тільки як турист можете їхати, а як на роботу захочете - то все одно потрібна віза. Ось чому черги за шенгенами не зменшуються. Людям не туризм потрібен, а робота - бо "мудра економічна політика" уряду витискає людей за кордон.

А ще з'явились якісь "оналітики", які розповідають, що теперички все зміниться - люди почнуть їздити в Европу, подивляться, як там живуть, повернуться і зроблять у нас європейську країну.

Останнє мене просто вибісило. Скажіть, ви серйозно думаєте, що за 25 років українці не їздили в Европу, і не знають, як там живуть? У нас тільки офіційно 7 млн. заробітчан по світах поневіряються, думаєте, вони в вакуумі там існують? І тільки безвіз животворний покаже їм європейське життя?

Так от, у мене погана новина. Люди НЕ повернуться, подивившись на життя в Европі. Бо ціни там уже такі самі, як у нас, а, вибачте, жопомиєм там можна заробити на порядок більше. Уже - на порядок (це ви просто собі уявіть, наскільки у нас недооцінена робоча сила). Спробуйте поставити себе на місце українця за кордоном, і знайдіть десять причин повернутись в Україну, щоб будувати тут Европу? Де на будь-яку критику ріхварматерів отримуєш в морду "агент Хримля", "шатун" і "кривошип"?

Вони просто матюкнуться, та й почнуть будувати своє життя в Іспанії чи Італії. До речі, українська діаспора - одна із найбільших в світі. Більша - тільки у євреїв.

А так да, безвіз - чудова річ. Якби його не ліпили тепер як найбільше досягнення п'ятирічки...

Вячеслав Ільченко
Джерело

Profile

yes1111: (Default)
yes1111

October 2017

M T W T F S S
      1
2 3 4 5678
9 10 1112131415
16 171819 202122
23242526272829
3031     

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags